۱۴۰۱ سه شنبه ۱۴ تير
دانشگاه علوم پزشکی همدان
برگزاری رویداد ایده شو در حوزه سلامت
برگزاری رویداد ایده شو در حوزه سلامت

همزمان با برگزاری اولین جشنواره اختراعات، ابتکارات و محصولات برتر دانشگاه علوم پزشکی همدان در حوزه سلامت، نمایشگاهی از محصولات شرکت های مستقر در مرکز رشد دانشگاه به همراه رویداد ایده شو در حوزه سلامت توسط معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و مشارکت فن بازار ملی و شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار گردید.

در این رویداد که با مشارکت اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار گردید، تعداد 7 طرح منتخب و به صورت حضوری ارائه شده و توسط داورانی در حوزه علمی و کسب و کار مورد ارزیابی قرار گرفتند.

درپایان این رویداد آقای دکتر شکوهی معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه ضمن تشکر از شرکت کنندگان و داوران محترم در این رویداد، شعار امسال را فرصتی مغتنم جهت فناوران و پژوهشگران شمرده و آمادگی دانشگاه به خصوص معاونت تحقیقات و فناوری در جهت حمایت همه جانبه از طرح ها و ایده های فناورانه را اعلام نمودند. ایشان همچنین ایجاد زیست بوم فناوری به منظور استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های اعضای هیات علمی و دانشجویان را از برنامه های دانشگاه در جهت توسعه فناوری و حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم را برشمردند. در پایان نیز طرح های زیر براساس نظر داوران انتخاب و با حضور آقای دکتر شکوهی معاون تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفتند.

1- آقای دکتر غلامرضا شفیعی مطلق با عنوان ایده " کیت سنجش فعالیت آنزیم متیلن تتراهیدروفولات ردوکتاز (MTHFR)"

2- آقای دکتر سیدمحمد ذوالحواریه با عنوان ایده "دستگاه فورسپس جهت موارد لوله گذاری مشکل در نای"

3- آقای دکتر سعید افشار با عنوان ایده " کیت سنجش کمی سطح miRNA به روش Real-time PCR "

 
تاریخ:
1401/03/28
ساعت:
08:28
تعداد بازدید:
79
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal